RXR-YC25000BD Тэсрэлтэд тэсвэртэй гал унтраах утааны яндан болон тагнуулын робот
Товч тайлбар:
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Бүтээгдэхүүний тойм
Хэрэглэх хүрээ
Томоохон газрын тос, химийн үйлдвэрүүдэд галын аврах ажиллагаа
Аврах орчинд шатамхай хий, шингэн алдалт байгаа бөгөөд дэлбэрэлт гарч болзошгүй.
Утаа, хортой болон хортой хийн орчинд аврах ажиллагаа
Гал түймэртэй тэмцэх, аврах ажиллагаанд оролцох чадвартай хүмүүс ойрхон байх шаардлагатай.
Бүтээгдэхүүний шинж чанар
1.★ Тамхи татах
2. Хортой болон хортой хийг илрүүлэх
8 хий ба 2 хүрээлэн буй орчны параметр
3.★ зүтгүүр: N 6500
4.★ Робот сүлжээний үүлэн платформд хандах
Техникийн гол үзүүлэлтүүд
4.1 Роботууд:
2.Загвар: RXR-YC25000BD
7. Цахилгаан: Цахилгаан, гурвалсан литийн батерей
8. Хэмжээ: урт 1964 мм × өргөн 1298 мм × өндөр 1543 мм (Энэ параметр нь Үндэсний гал түймрийн тоног төхөөрөмжийн чанарын хяналт, шалгалтын төвийн шалгалтын тайлантай нийцэж байна)
9. Жолооны хүрдний диаметр: 2130 мм (Энэ параметр нь Үндэсний гал түймрийн тоног төхөөрөмжийн чанарын хяналт, шалгалтын төвийн (CNPC) шалгалтын тайлантай нийцэж байна.
10. Жин: ≤ кг 870
12.★ Чирэх зай: ≥100 м (хоёр DN80 бүрэн усны бүсийг чирэх))
16. Дээрээс өндөр: ≥250 мм (Энэ параметр нь Үндэсний гал түймрийн тоног төхөөрөмжийн чанарын хяналт, шалгалтын төвийн шалгалтын тайлантай нийцэж байна)
17.★ Газраас 194 мм зайтай (Энэ параметр нь Үндэсний гал түймрийн тоног төхөөрөмжийн чанарын хяналт, шалгалтын төвийн (NCQPC) шалгалтын тайлантай нийцэж байна.
28. Хяналтын терминал: Гар ажиллагаатай дижитал нэгдсэн алсын удирдлагын терминал
4.2 Робот утааны яндангийн систем:
1. Яндангийн машин: Redel яндангийн машин
4.★ CITIC утааны яндангийн машин өндөр: мм 1210
6. Усны интерфэйс: DN80 Японы хурдан залгуур
4.3 Робот тагнуулын систем:
2. Тэсрэлтээс хамгаалагдсан өргөх тавцангийн өргөх өндөр ★: анхны өндөр: 1326 мм, өргөх өндөр 2133 мм
CH4: ЭЗВЭЛ 0-100 хувь
CO: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Температурын хүрээ: -25°C-аас 60°CC хүртэл
Чийгшлийн хүрээ: RH - 90 хувь, RH 0 хувь
4.4 Роботын видео болон аудио ойлголт:
3. Камерын пиксел: сая HD зураг, нягтрал 1080 P, өргөн өнцөг 60°
4.★ Камерын хамгаалалтын түвшин: IP68
5. Дуу авиа цуглуулах техникийн шаардлага: хээрийн дуу авиаг алсаас цуглуулах, гацсан хүмүүсийн нөхцөл байдлыг ойлгоход хялбар, 5 метрийн зайд барих, давтамжийн хүрээ 20 Гц ~ 20 кГц, мэдрэмж ≥40 дБ
4.5 Алсын удирдлагын терминалын тохиргооны параметрүүд
1. Хэмжээ: 410*310*70 мм (Рокерын өндөргүй)
2.Бүтэн жин: 6.5 кг
3. Дэлгэцийн дэлгэц: 10 инчээс багагүй өндөр тод LCD дэлгэц, 3 сувагтай видео дохио солих
4. Хяналтын системийн платформ: window7 үйлдлийн систем
5. Ажлын цаг: 8 цаг
10. Хяналтын тагнуулын системийн өргөх унтраалга: Тийм, Өөрийгөө дахин тохируулах цэгийн унтраалга
11.Видео унтраалга: Тийм, Өөрийгөө дахин тохируулах цэгийн унтраалга
12. Автомат чирэх функцийг хянах: Тийм, өөрөө дахин тохируулах цэгийн унтраалга
14. Туслах хэрэгслүүд: Гар алсын удирдлагатай терминалын мөрний оосор, зөөврийн штатив
4.6 Интернетийн функц:
1.GPS функц: GPS байршил, замыг лавлаж болно
4.7 Бусад:
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
2. Гар ажиллагаатай алсын удирдлагын терминал ×1
3. Машины кузов цэнэглэгч (54.6 В)×1 багц
4. Алсын удирдлагатай цэнэглэгч (19.6 В)×1 багц