GYKM-10100 Гидравлик хаалга онгойлгогч
Товч тайлбар:
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Загвар:GYKM-10/100
Хэрэглээ:
Техникийн тодорхойлолт
Тархалтын багтаамж
10 тонн
Өргөн
100мм
Ашиглалтын даралт
63MP
Хоолойн хэмжээ
Урт: 3 м
Гадаад диаметр: 13.5 мм
Дотоод диаметр: 5мм